BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Ar renginio vedėjas - žvaigždė geriau?

renginiu vedejai

Renginio vedėjas - žvaigždė - sutikite, Jums tai suprantama sąvoka. Tačiau vienaip ją suvokia lietuviai gyvenantys Lietuvoje, kitaip - trumpam užsukantys į tėvynę lietuviai, svečių šalių kolonizatoriai, o dar kitaip šviesuomenė, nežiūrinti televizijos. Todėl prieš pradedant gvildenti šią temą apsibrėžkime pagrindines sąvokas.

Toliau - renginių vedėjas žvaigždė - dažniau ar rečiau šmėsteldavęs, o dar rimčiau, jeigu tai vis dar šmėžuojantis veidas lietuviškos televizijos ekranuose. Laikraščiai bei žurnalai ar internetiniai portalai irgi dažniausiai rašo tik apie žvaigždžių nuotykius ir nekasdienius, o neretai ir apie kasdienius niekuo neypatingus išgyvenimus. Taigi - internetinėje ir popierinėje spaudoje, televizijoje Jūsų, o galbūt tik Jūsų pažįstamų daugiau negu 10 kartų matytus asmenis vadiname žvaigždėmis.

Ir antrasis, tai - tiesiog renginio vedėjas - asmuo, kurio veido Jums greičiausiai dar neteko matyti bulvarinėje žiniasklaidoje. O jeigu ir teko, tai mažiau nei 5 kartus ir jis nebuvo pagrindinis tv reportažo ar straipsnio herojus.

Atminkite: žvaigždės statusas dar nereiškia, jog tai yra vienareikšmiškai profesionalesnis, geresnis renginių vedėjas už tiesiog renginio vedėją. Ir žvaigždžių tarpe yra prastesnių vedėjų už tiesiog vedėjus, ir atvirkščiai. Akivaizdu, jog tai yra dvi vienodai profesionalių renginių vedėjų grupės. Žinoma, čia kalbame apie visus, kurie veda mažiausiai po vieną renginį (laidą) per savaitę. Apie kitus diskutuoti net neverta. Pasibaigus 2008m. startavusiai krizei kiekvienas normalus renginių vedėjas turi daugiau nei 1 renginį per savaitę.

Geriau renginio vedėjas - žvaigždė

Uždarų, privačių švenčių, vakarėlių, renginių organizavimas

Pasyvesniems žmonėms, labiau linkusiems sėdėti ir stebėti, kas vyksta aplink, labai tinka renginio vedėjas - žvaigžė. Tokio tipo kompanijai patenkinti reikalingas ne interaktyvus, o vizualinis renginys. Renginio vedėjas - žvaigždė - tai persona, kuri vien savo gyvu pasirodymu svečiams sukelia daug džiaugsmo. Automatiškai šventė tampa neeiliniu įvykiu, nes kasdien juk nepamatysi tokio reginio - gyvos betarpiškai bendraujančios žvaigždės.
Žinoma vizualiniame renginyje neužteks tik renginio vedėjo - žvaigždės ir dj’aus. Renginį būtina papildyti akį glostančiais ir svečių aktyvaus dalyvavimo nereikalaujančiais pasirodymais.

Žvaigždė dažniausiai tinkamesnė, ir tuo atveju, kada jūsų svečių kompanija dažnai dalyvauja tokio tipo renginiuose. Daug įvairių scenarijų variantų ir vedėjų mačiusiems žmonėms palengva “užsiriečia nosis” (Išimčių labai mažai). Žinomas veidas šiuo atveju geriau atkreipia svečių dėmesį į veiksmą. O kitą dieną svečiai džiaugsis. Jiems atrodys, kad sudalyvavo neva tai aukštesnio lygio renginyje vien dėl žinomo veido.

!!! Retkarčiais dar vis pasitaiko, kad užsakovai žinodami - publika bus pasyvi, daro esminę klaidą ir kankina susirinkusius su aktyvesnio dalyvavimo reikalaujančia programa.

Atvirų, viešų švenčių, renginių organizavimas

Visada tinka renginių vedėjas žvaigždė. Yra tokių moterų, kurioms garsus renginio vedėjas yra svarbiau už geriausią renginyje koncertuojančią grupę. Ir vien dėl renginio vedėjo - žvaigždės Jūsų renginys gali sukviesti daugiau žmonių ir turėti didesnį pasisekimą.

Geriau tiesiog renginio vedėjas

Uždarų, privačių švenčių, vakarėlių, renginių organizavimas

Jeigu turite pasyvią publiką, bet norite protingesnių išlaidų. Imkite taip mūsų vadinamą, tiesiog renginio vedėją, o į renginį prikvieskite, kad ir įvairių talentus rodančių veikėjų ar atlikėjų, kurie moka atlikti kažką vizualiai ar muzikaliai gražaus. Nedarykite klaidos prievartaudami pasyvią kompaniją aktyviomis pramogomis.

Kuo žvaigždė garsesnė ir brangesnė, tuo ji mažiau imasi organizuoti įvairias atrakcija ir žaidimus. Prieš užtvirtindami užsakymą visada paklauskite, ar vedėjas teiksis išjudinti svečius atrakcijomis. Nes jeigu norite kiečiausio renginių vedėjo Lietuvoje ir aktyvesnių atrakcijų vakarėlio metu, tai nuvilsime Jus, nes arba vieno arba kito teks atsisakyti.

Ir galime pasveikinti Jus, jei turite aktyvius, drąsius ir mėgstančius aktyvias pramogas draugus. Jūsų išlaidos šventės, renginio, vakarėlio programai bus mažiausios, ir yra super maža tikimybė, kad laikas praleistas šventėje nebus linksmiausias iš visų čia išvardintų variantų. Aktyviai publikai visiškai nėra svarbu, ar vedėjas yra žvaigždė, ar ne. Svarbiausia yra geras vedėjas. Taigi racionalaus proto nestokojantiems akivaizdu, jog permokėti už vienodai profesionaliai atliktą paslaugą neverta.

Atvirų, viešų švenčių, renginių organizavimas

Jeigu atviram, viešam renginiui neturite solidžios sumos investicijai į renginio vedėją - žvaigždę. Kuo puikiausiai tiks ir televizjos ekranuose kasdien nesivaidenantis profesionalus savo srities žinovas. Tik mūsų patarimas būtų toks: būtinai jo vardą ir pavardę įrašykite į renginio reklamą. Nurodytas, kad ir nežinomas vedėjas sukuria solidesnį renginio įvaizdį, nei tuščia vieta. Žinoma atsižvelgiant į tai, kad pasiriniktas  - tiesiog vedėjas nėra liūdnai pagarsėjęs google puslapiuose.

Taigi visų pirma gerai pagalvokite, ko siekiate savo organizuojama švente. Iškelkite sau kuo daugiau klausimų. O dar geriau būtų, jeigu į juos ir atsakytumėte. Po to viskas paprasta.
Ar renginio vedėjas - žvaigždė geriau? Gal geriau, o gal ir ne.

Svarbiausia yra tai, kad atsiminsite svarbiausią aspektą: Ar jis žvaigždė ar ne, svarbiausia per savaitę praveda ne mažiau, kaip vieną renginį. Jeigu jis profesionalus, o renginius veda retai - kyla kitas klausimas. Galbūt jis profesionalas, bet nelabai patinka publikai? :)

Patiko (2)

Rodyk draugams

Rašyk komentarą