BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Dj vaidmuo renginyje

Dj'us šventėms

Dj renginyje

Dj yra žodžio diskžokėjus sutrumpinimas.  Šis žodis reiškia žmogų, kuris atrenka ir leidžia muzikos įrašus.

Ray Newby, jaunuolis iš Kalifornijos (JAV), buvo pirmasis pasaulio diskžokėjus, kuris dar 1909 metais grodavo studentams. Jam tada buvo 16 metų. Po to diskžokėjų visame pasaulyje priviso kaip grybų po lietaus.

Šiuo metu jų yra tiek daug, kad net Lietuvos visų diskžokėjų turbūt neišvardintų nei vienas žmogus.

Pasaulyje būna kelių rūšių diskžokėjai: radijo DJ’ai atrenka ir groja muziką radijo stotyse; klubo DJ’ai atrenka ir leidžia muzikos įrašus naktiniuose klubuose, baruose, kavinėse kiti groja įvairaus pobūdžio renginiuose ir šventėse, vestuvėse, kur reikia geros nuotaikos ir ritmingų melodijų.

Aptarsime pastarųjų dj vaidmenį renginiuose.

Norite Dj ir renginio vedėjo viename? Skaitykite toliau.

Žmonės dažnai nesupranta kokį esminį vaidmenį dj atlieka renginio metu. Vieni galvoja, kad dj gali būti ir renginio vedėjas, kiti galvoja, kad jis yra tiesiog garso operatorius. Ir vieni ir kiti yra neteisūs. Dj vaidmenį apibūdinau dar straipsnio pradžioje, todėl žmonės, norintys kokybiško renginio, neturėtų tikėti, kad žmogus gali būti ir orkestras ir vedėjas viename. Nesiūlyčiau rinktis tokio veikėjo į savo šventės aptarnaujančio personalo gretas, nes dviejų kėdžių vienu metu neapsėsi.

Dj renginio metu užpildo nejaukiai tylias pauzes, kol renginio vedėjas ruošiasi atrakcijoms arba kol svečiai marina alkio kirminą įvairiausiais nestandartiniais patiekalais (ir visai nesvarbu ar yra gyvos muzikos atlikėjų, nes jie ne robotai, turi pailsinti balsą). Dažnai vedėjas turi išskirtinių pageidavimų Dj’ui, nes atrakcijos ir žaidimai dažniausiai reikalauja atitinkamo muzikinio fono.

Reziumuojant, galima pasakyti, kad kokybiško renginio metu geriausiai rinktis specialistus, kurie išmano savo darbą. Dj’us būtinas renginio atributas.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyk komentarą