BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Forumas supermama ir renginių organizatoriai, dj’ai, renginių vedėjai

kas ta supermama?

kas ta supermama?

Lietuvoje vis dar yra ir visada bus daug žmonių, kurie įvairiausias asmenines ar įmonių šventes organizuoja pirmą kartą. Iškyla klausimas, kur kreiptis, ką daryti?

Automatiškai sėdame prie kompiuterio, jungiame paieškos sistemą google. Kaip žinia, įvedus praktiškai bent kokį raktinį žodį ar žodžių junginį, pirmuosiuose puslapiuose puikuojasi nuorodos į supermama forumo patarimų tyrus.

Ir prasideda N puslapių skaitymas su gražiausiai ir baisiausiais epitetais. “Šventėje mačiau tą vedėją, jis/ji publiką valdo puikiai, šventę sustygavo idealiai, krykštavom iš laimės, o prieš tai buvau anoje šventėje buvo anas vedėjas ir visai nepatiko, pasimetęs, pavargęs, neorganizuotas. Tas organizatorius neatrašė laiško, pasityčiojo. O va tas Dj’us pranoko visų lūkesčius.. To pasipūtusio muzikanto siauras repertuaras.” Ir taip toliau ir panašiai.

Nepamirškite - faktas yra tas, kad supermama.lt forume didžiausia dalis komentarų, liaupsinančių ar niekinančių renginių organizatorius, renginių vedėjus, dj’ėjus ar muzikantus, yra parašyti tų pačių organizatorių, muzikantų ir dj’ų arba jų artimųjų. Todėl aklai tikėti kiekvienu perskaitytu komentaru yra mažų mažiausiai naivu.

Visiems yra žinoma, kad forumuose specialiai reklamavimui ilgą laiką yra kuriami vartotojo, forumo dalyvio - komentatoriaus įvaizdžiai, komentuojant įvairiausias temas pvz, žmonių santykiai, orų prognozės ar horoskopai… Kuriamas aktyvaus, sąžiningo komentatoriaus įvaizdis. Nuosekliai dirbama su tikslu nesukelti jokių įtarimų ir palengva priartėti prie savo tikslinės auditorijos. Ir po ilgesnio ar trumpesnio laiko, suprask -geranoriškai norint padėti bendraminčiams, įrašomas į tam tikrą skiltį vieno ar kito paslaugų tiekėjo ar gamintojo neva tai nekalta rekomendacija - reklama. Taip yra ir su renginių organizavimo sritimi.
Liūdna, nes didžiausia dalis forumo registruotų ar neregistruotų skaitytojų suvalgo tai už gryną pinigą.
Lygiai tokiu pačiu principu vykdomos ir konkurentų šmeižimo kampanijos.

Vyrai ir moterys, būkite budrūs, niekada nežinai, kas slepiasi už aktyvaus forumo dalyvio neaiškaus slapyvardžio, o ir sužinoti be teisėsaugos institucijų - neįmanoma. Informaciją tikrinkitės ne tik supermamų forume, nes galite labai stipriai apsigauti ir susigadinti šventę, arba nepelnytai nuvertinti savo srities profesionalus.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyk komentarą