BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Kada renginio vedėjas tampa reikalingas ir kaip jo ieškoti?

Geras renginio vedėjas tai - žmogus, kuris viso vakarėlio metu svečius vedžioja už nosies.  Žinoma - gerąja prasme. Kitaip tariant, tai yra charizmatiška asmenybė, kuri ne tik puikiai jaučia publiką, bet taip pat ją ir valdo.

Akivaizdu, jog tokio tipo žmonės nuolatos labai reikalingi ne tik renginių organizavimo sferoje, bet praktiškai visose kitose gyvenmo sferose. O ypač tais momentais, kada į vieną vietą susiburia daugiau nei 10 - 14 žaismingai nusiteikusių žmonių. Be vado ar keleto vadų toks susibūrimas dažniausiai nueina šuniui ant uodegos. Tai reiškia, jog atsiranda svečių, kurie jau kitą rytą pramerkę akis nepamena, kaip praėjo vakarykštė šventė. O žvaliesiems dar liūdniau - jie viską pamena.

Nedidelės, tačiau reikšmingos šventės, kuriose dalyvauja nuo 15 žmonių, jau yra ta riba, kada ir vedėjas gali normaliai dirbti savo darbą, ir patiems svečiams tampa reikalingas geros nuotaikos vedlys. Profesionalus, patyres ir puikiai savo darbą išmanantis vedėjas.

Šiais laikais sunku išsirinkti gerą vedėją, kadangi internete didžiausia dalis teigiamų atsiliepimų yra parašyta pačių renginių vedėjų. Vėlgi neigiami atsiliepimai dažnai parašomi šėlstančių paauglių. Todėl galime pasiūlyti keletą žingsnių, kurie Jums padės nustatyti, ar pirmą kartą girdimas, matomas bei daug žadantis vedėjas ištikrųjų yra toks, koks sakosi.

1 Žingsnis. Patikrinti ar tas vedėjas dirba su kokia nors renginių organizavimo įmone. Renginių organizavimo įmonės visada siūlo ir naudoja tik tuos renginių vedėjus, kurie savo darbą atlieką kokybiškai ir profesionalai, kad nesugandintų savo gero vardo mažoje Lietuvoje. Tai galite padaryti tiesiog google pagalba.

2 Žingsnis. Susitikti akis į akį. Susitikimo metu daug klausinėti ir žiūrėti, kaip žmogus kalba - ar ilgai galvoja atsakinėdamas į klausimus, ar atsakymai konkretūs ar atsakinėjama miglotai. Tiesiog susitikimo metu paprašyti duoti keletą telefonų, kuriais galėtumėte paskambinti keliems paskutiniams klientams ir paklausti apie jo darbą.

Jeigu esate tikri, kad jis dirba su renginių organizavimo įmonėmis prie antro žingsnio eiti jau net nebūtina. Tik nesupainiokite renginių organizavimo įmonių ir renginių vedėjų agentūrų, nes į agentūrą įstoti gali bet kas, kas sumoka minimalų mokestį.

Patiko (8)

Rodyk draugams

Rašyk komentarą