BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Patarimai organizuojantiems įmonės vasaros šventę

Įmonės vasaros šventė daugeliui asocijuojasi su saule, gamta, vandens telkiniu ir be abejo gera nuotaika. Tai diena, kada įmonės darbuotojai gauna gerą dozę puikių emocijų ne vien dėl to, kad šventė yra įmonės nemokama dovana, bet ir dėl to, jog organizatoriai sudarė gerą programą. Pastarasis aspektas žinoma yra gerokai svarbesnis už pirmąjį. Džiaugsmas, kad šventė yra nemokama tikrai neatsvers nusivylimo, jog šventė yra prasta.

Taigi, ką būtina žinoti, kreipiantis į organizatorius ir kokią informaciją jiems pateikti norint gauti geriausią rezultatą:

  • Įmonės darbuotojų drąsa ir aktyvumas. Savo organizatoriams būtinai apibūdinkite įmonės darbuotojus. Kadangi vienų įmonių kolektyvai būna labai aktyvūs ir veržiasi linksmintis, dalyvauti įvairiose judriose atrakcijose, o kiti linkę būti ramiai savo būrelyje, grožėtis tik tuo, kas vyksta ant scenos ir bijo bei nenori būti įtraukti į šventinę programą. Dar kiti būna linkę tik į tas atrakcijas, kurios privečia įjungti smegenis ir mąstyti. Didelėms įmonėms tai padaryti sunku, todėl joms negalioja šis punktas. Organizatoriai ir taip žino, ko reikia masiniams renginiams.
  • Šventės dalyvių skaičius. Jeigu norite gauti tikslią kainą, pasakykite ir tikslų dalyvių skaičių. Pvz.: Jeigu planuojate daryti šventę su nakvyne, sodybos visada skaičiuoja maisto kainą asmeniui.
  • Renginio biudžetas. Retas organizatorius imsis ruošti vasaros šventės pasiūlymą nežinodamas renginio biudžeto. Tai būtų laiko švaistymas. Didžiosios įmonės, kurios nuolatos rengia šventes, jau žino šią taisyklę. Pasako arba bendrą biudžetą arba sumą, kurią skiria vienam žmogui.
  • Šventimo vieta. Jeigu jau turite išsirinkę vietą, ją būtinai pasakykite. Jeigu neturite, pasakykite rajoną ar miestą kuris būtų orientyras aplink esančių sodybų ieškojimams. Tai palengvina organizatoriams darbą ir būtent dėl to Jūs šventės pasiūlymą gautumėte greičiau.
  • Su nakvyne ar be. Šiais laikais kaimo turizmo sodybos gali pasiūlyti rezervaciją ir su nakvyne ir be jos. Taigi Jūs turite nuspręsti, ar pakaks vienos aktyvios dienos gamtoje, ar noretumete nakvoti ir kitą rytą ramiai pabedrauti su kolektyvu (pirtis, deginimasis, maudynės) Jeigu nakvojate, antrai dienai organizatoriaus paslaugų nereikia, visi norės poilsio ir ramybės po vakarykščio vakarėlio. Na nebent tik dj su aparatūra ir fonine, lengva muzika.
  • Kada pradėti ieškoti renginio organizatoriaus? Ieškoti galima pradėti jau nuo vasario mėnesio, nuo anksčiau neverta, nes organizatoriai dar būna užsiėmę paskutiniųjų pavėluotų Kalėdinių renginių organizavimu. Aišku galima kreiptis ir likus savaitei iki renginio, tikrai atsiras galinčių operatyviai pagelbėti.
  • Atlikėjai bei šou elementai. Padiskutuokite su kolektyvu, ir pabandykite išsiaiškinti, galbūt yra konkrečių pageidavimų dėl atlikėjų ar pramogų, muzikos stiliaus ir pan.

Kai jau turėsite visą šią informaciją, bus žymiai didesnė tikimybė, jog iš renginių organizatoriaus gausite aukščiausio lygio produktą per trumpiausią laiką.

Patiko (1)

Rodyk draugams

Rašyk komentarą