BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Atmintinė samdantiems DJ

Patinkanti muzika

Patinkanti muzika

Pasaulyje yra be galo daug ekstrasensų, būrėjų, kurie bando nuspėti žmonijos arba konkretaus žmogaus ateitį. Būtent todėl jie įvairiausiais būdais tobulina savo įgudžius bei treniruojasi, kad galėtų kuo tiksliau išpranašauti ateitį. Ir ne paslaptis - kartais jiems tai pavyksta.

Taip pat mūsų mažame pasaulyje yra daug Dj’ų, kurie groja įvairiausio pobūdžio vakarėliuose. Būtent todėl jie intensyviai mokosi groti bei kaupia didžiausias fonotekas. Ir tie, kurie įdeda daug darbo galiausiai tampa tikrais profesionalais.

Pasaulyje yra daug žmonių, kurie nori į savo privatų vakarėlį pasikviesti DJ. Ne garsų, o paprastą Dj, kuris galėtų groti linksmas, smagias ir būtinai patinkančias melodijas. Daugelis žmonių galvoja, jog Dj arba atsiveš savo visą sukauptą fonoteką nuo a iki z, arba tiesiog gros tokią muziką, kuri “patinka visiems”. Kadangi nėra tokios muzikos, kuri patinka visiems, o visos - didžiulės fonotekos atsivežti fiziškai neįmanoma, vadinasi Dj lyg ir turėtų atspėti, kokia muzika turėtų skambėti vakarėlyje. Tačiau Dj nėra ekstrasensas ir jis negali atspėti tokių dalykų.
Taigi, Dj nėra eksrasesnas ir negali atspėti, kas Jums patinka, o kas - ne.
Tada natūraliai kyla klausimas: ką daryti, kad į Jūsų vakarėlį atvažiavęs DJ grotų Jūsų ausiai mylimą muziką ir liktumėte tikrai patenkinti jo paslaugomis?
O atsakymas yra labai labai paprastas. Kuo Jūs tiksliau apibūdinsite savo muzikos skonį, tuo vakrėlis Jums bus geresnis. Tai reiškia, kad Dj būtinai turite pranešti:
Kokie muzikos stiliai Jums labai patinka ir kokie ne.
Kokius kūrinius, atlikėjus būtinai norėtumėte išgirsti vakarėlio metu.
Kokių kūrinių, atlikėjų Jūs tikrai nenorėtumėte išgirsti vakarėlio metu.
Kokią radijo stotį dažniausiai klausote.
Į kokius naktinius klubus vaikštote, jeigu vaikštote.

Nepamirškite, kad Dj pasakydami, jog Jums patinka įvairi muzika, Jūs verčiate Dj būti ekstrasensu. O tai jau stambus žingsnis link prasto vakarėlio.

Ieškote DJ’aus? Nemokate kalbėti DJ’ų kalba? Yra žmonių kurie gali Jums padėti. Išsirinkite DJ’ų čia.

Patiko (1)

Rodyk draugams

Rašyk komentarą